Logo Gminy Sadki

Zebranie sołeckie sprawozdawcze w Samostrzelu

Ocena 0/5

W czwartek 11.01.2024 r. uczestniczyłem w zebraniu sprawozdawczym w sołectwie Samostrzel.


Dziękuję Pani sołtys Renacie Zmarzły za bardzo rzeczowe i obszerne sprawozdanie z działalności za rok 2023. Wniosek , który się nasuwa jest jeden. Dzięki działaniom Pani sołtys wraz z radą sołecką oraz KGW. Jest to sołectwo tętniące życiem.


Na zebraniu zaprezentowałem podsumowanie kończącej się kadencji. Przedstawiłem fakty: przez ostanie 9 lat udało mi się spłacić dług gminy, który w roku 2014 opiewał na kwotę ponad 9 milionów złotych. Jak również przedstawiłem bilans pozyskanych środków zewnętrznych w latach 2019 – 2024 r., jest to kwota około 35 milionów złotych.


W trakcie, pytań i merytorycznej rozmowy przedstawiłem plany na przyszłość dotyczące sołectwa , między innym dokończenie dróg osiedlowych w miejscowości Samostrzel. Oraz wywieranie nacisku na władzę Powiatu, w celu podjęcia wspólnej inicjatywy budowy chodnika przy drodze powiatowej prowadzącej do przystanku kolejowego.


Serdecznie Dziękuję za Miłe Spotkanie i Merytoryczne Rozmowy.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności