Logo Gminy Sadki

Zaproszenie na Nadzwyczajną LIV Sesję Rady Gminy Sadki

Ocena 0/5

Działając na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2022 r. poz. 559 ze zm.) zwołuję Nadzwyczajną LIV Sesję Rady Gminy Sadki, która odbędzie się w dniu 8 grudnia 2022 r. o godz. 900w sali nr 1 Gminnego Centrum Administracyjno-Kulturalnego w Sadkach, ul. Strażacka 11, z następującym porządkiem obrad:

  1. Otwarcie sesji.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sadki.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Sadki i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ustalenia wysokości stawki tej opłaty na terenie Gminy Sadki.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne położonych na terenie Gminy Sadki oraz określenia warunków i trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Gminy Sadki na lata 2022-2025.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian do budżetu Gminy Sadki na 2022 rok.
  8. Zamknięcie sesji.

 

 

Przewodniczący Rady Gminy

     /-/ Andrzej Niedbała

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności