Logo Gminy Sadki

Zapraszamy na spotkanie prelekcyjne "Przemoc domowa -o tym trzeba mówić!"

Ocena 0/5

Zapraszamy na spotkanie prelekcyjne

„Przemoc domowa – o tym trzeba mówić!”

Miejsce: Gminne Centrum Kulturalno-Administracyjne

ul. Strażacka 11, Sadki

Termin: 17.09.2024 r. godz. 10:00

W programie wystąpienia o:

• ustawie o przeciwdziałaniu przemocy domowej, procedurze Niebieskiej Karty w ujęciu prawnym – prelegent: Damian Aptowicz - radca prawny,

• wpływie przemocy domowej na funkcjonowanie rodziny w ujęciu psychologiczno-pedagogicznym – prelegent: Arkadiusz Szczepański – psychoterapeuta, socjoterapeuta,

Ogranizator: Zespół Interdyscyplinarny w Gminie Sadki we współpracy z: Gminą Sadki, GKRPA w Sadkach, GOPS w Sadkach

Pliki do pobrania:

Zaproszenie.pdf
Format: pdf, 532.84 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności