Logo Gminy Sadki

Zapraszamy na Dzień Aktywności!

Ocena 0/5

Aktywność wśród zieleni i drzew w dobrym towarzystwie i możliwością zjedzenia i wypicia pysznych wegańskich specjałów? To możliwe! Już 24 czerwca od godziny 16:00 Powiat Nakielski rozpoczyna Dzień Aktywności, który odbędzie się w Parku 700-lecia w Nakle nad Notecią! 

W programie:

- trening prowadzony przez Jogę Od-Nowa,

- wegański poczęstunek.

Wstęp wolny! Osoby chętne są proszone o zabranie maty treningowej.

Gwarantujemy dobrą zabawę i dobrze spędzony czas w świetnym towarzystwie.

Zapraszamy do udziału!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności