Logo Gminy Sadki

Zakończono prace budowlane i modernizacyjne w budynkach OSP w Sadkach i Anielinach

Ocena 0/5

Z radością informujemy, że zakończono inwestycje pn. „Prace budowlane i modernizacyjne   w budynkach OSP w miejscowościach Sadki i Anieliny”. Inwestycje te znacząco poprawiły warunki funkcjonowania jednostek oraz bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Realizacja inwestycji była możliwa dzięki wsparciu finansowemu z budżetu gminy, a także dofinansowania z Polskiego Ładu, które wyniosło 426.786,21 zł. 

logotypypolskilad

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności