Logo Gminy Sadki

Wyjątkowy jubileusz 50-lecia małżeństwa trzech par z naszej gminy

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym  w Urzędzie  Gminy w Sadkach odbyła się uroczystość wręczania Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawanych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej parom obchodzącym 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. 

 Wyróżnienie to otrzymały trzy pary małżeńskie z naszej Gminy:

  • Państwo Łucja i Adam Lepka
  • Państwo Helena i Jerzy Betańscy
  • Państwo Edward i Henryka Krzemińscy

 które przez pół wieku wspólnie budowały swoje życie rodzinne i społeczne

Uroczystość rozpoczęła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Niedbała, witając zgromadzonych gości. Następnie Wójt Gminy Sadki Michał Piszczek po okolicznościowym przemówieniu dokonał aktu dekoracji medalami składając Jubilatom gratulacje oraz życzenia zdrowia, pomyślności i kolejnych lat spędzonych w zgodzie i wzajemnym szacunku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Jubilatom tego wyjątkowego jubileuszu.

 

Galeria zdjęć

IMG_7144 IMG_7148 IMG_7151 IMG_7159 IMG_7177 IMG_7180 IMG_7111 IMG_7124 IMG_7120 IMG_7185 IMG_7187
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności