Logo Gminy Sadki

Wizyta Posłanki Iwony Kozłowskiej w Gminie Sadki

Ocena 0/5

Wczoraj naszą gminę odwiedziła Posłanka na Sejm RP, pani Iwona Kozłowska. W spotkaniach parlamentarzystce towarzyszył Wójt Gminy Sadki, Michał Piszczek.

Wizyta rozpoczęła się od niezwykle sympatycznego akcentu w Przedszkolu „Dobre Ludki” w Sadkach. Pani Poseł odwiedziła maluchy, wręczając im miłe upominki. Spotkanie przyniosło dzieciom wiele radości i upłynęło w bardzo ciepłej atmosferze.

Następnie Posłanka Iwona Kozłowska udała się do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadkach. Na miejscu spotkała się z Prezesem OSP Sadki, Piotrem Płotką. Podczas tych odwiedzin pani Poseł przekazała na ręce Prezesa upominki dla jednostki. Spotkanie było także doskonałą okazją do podziękowań – Posłanka Iwona Kozłowska otrzymała z rąk Piotra Płotki wyjątkowe wyróżnienie w ramach uznania za dotychczasową współpracę.

Ostatnim punktem wczorajszego pobytu pani poseł w Sadkach był oficjalny dyżur poselski, który parlamentarzystka pełniła w naszym urzędzie gminy. Była to doskonała okazja dla mieszkańców oraz władz samorządowych do bezpośredniej rozmowy, poruszenia ważnych dla regionu tematów oraz przedstawienia bieżących spraw i wniosków.

Serdecznie dziękujemy pani Posłance za wczorajsze odwiedziny, czas poświęcony mieszkańcom Gminy Sadki oraz owocne spotkania!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności