Logo Gminy Sadki

Wielki Bal Karnawałowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach dla dzieci z Przedszkola Gminy Sadki „Dobre Ludki”

Ocena 0/5

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, którego dzieci wyczekują przez wiele tygodni. Jest wielką atrakcją bardzo, bardzo lubianą przez dzieci! 

Ten wyjątkowy dzień dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości. Tak też  w dniu 24.02.2025 r. odbył się Wielki Bal Karnawałowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach dla dzieci z Przedszkola Gminy Sadki „Dobre Ludki”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. 

Zabawa prowadzona przez animatorów nie miała końca. Zachęcali dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Nie zabrakło w tym dniu wielu zabaw integrujących przedszkolaków. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości!

 

Autor: Sylwia Goszka

 

Galeria zdjęć

IMG_5752 IMG_5754 IMG_5763 IMG_5766 IMG_5770 IMG_5777 IMG_5785 IMG_5804 IMG_5832 IMG_5882 img_20250224_093434519 img_20250224_094142157_hdr img_20250224_094956471 img_20250224_095011374 img-20250224-wa0000 img-20250224-wa0035 received_510183198768135 received_977437487296321 received_1606492176647652 received_1919209168486838 received_2011872225962766
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności