Logo Gminy Sadki

Weekend pod znakiem OSP

Ocena 0/5

W piątek 1 grudnia 2023 r., jako jedyny Włodarz Powiatu Nakielskiego, miałem zaszczyt uczestniczyć w Gali Jubileuszowej z okazji 25-lecia powstania Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Nazajutrz miałem zaszczyt brać udział, jako jeden z honorowych fundatorów Sztandaru  Zarządu Powiatowego OSP Powiatu Nakielskiego w uroczystość z okazji 25-lecia powołania Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nakle nad Notecią. 

Wójt Gminy Sadki – Dariusz Gryniewicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności