Logo Gminy Sadki

Uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego "nauczyciela mianowanego"

Ocena 0/5

               Dnia 16 grudnia 2022 roku  Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz wręczył  akty nadania kolejnego stopnia awansu zawodowego „nauczyciela mianowanego” następującym nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Sadkach: Pani Patrycji Krusik, Pani Kamili Kuczyńskiej, Panu Pawłowi Majdzie oraz nauczycielowi Przedszkola „Dobre Ludki” w Sadkach Pani Sylwii Goszce.

            Przed wręczeniem aktu mianowania  Wójt Gminy Sadki odebrał od mianowanych nauczycieli ślubowanie:

„Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej”

                 Wręczając akty życzył dalszych sukcesów w pracy i kolejnych stopni awansu.

                W uroczystości uczestniczyli również Sekretarz Gminy Andrzej Wiekierak, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sadkach Lidia Serwińska, Dyrektor Przedszkola "Dobre Ludki" w Sadkach Dorota Wiśniewska, a także Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty w Sadkach Joanna Nowicka.

 

 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

IMG_8102 IMG_8106 IMG_8108 IMG_8112 IMG_8116
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności