Logo Gminy Sadki

Uroczyste otwarcie Poniatówki

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym po zakończeniu Sesji Rady Gminy, odbyło się uroczyste otwarcie Poniatówki. Okoliczne przemówienie wygłosił Wójt Gminy Sadki – Michał Piszczek. 

W Poniatówce wystawę na otwarcie przygotował Gminny Ośrodek Kultury, pod kierunkiem Dyrektor – Iwony Biniak. Eksponaty na wystawę wypożyczono ze Szkoły Podstawowej w Sadkach.

Od dzisiaj rozpoczęło się więc „nowe życie” naszej Poniatówki.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności