Logo Gminy Sadki

„Szczepimy Się”

Ocena 0/5
Miniony weekend był bardzo pracowity dla Druhów OSP z terenu gminy Sadki. Rozpoczął się proces kolportowania ulotek dla mieszkańców propagujący wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19.
W ramach akcji #SzczepimySię druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Sadki rozdali mieszkańcom ulotki propagujące wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19. Strażacy dzięki swojej aktywności wspierają Narodowy Program Szczepień.
W ulotkach znajdziemy informacje o sposobach rejestracji na szczepienie, o czym należy pamiętać i jak się chronić przez Covid-19, a także informację o numerze telefonu dla osób, które mają trudności w dotarciu na szczepienie. Przypominamy, że została utworzona w tym celu dedykowana infolinia – 523393943.
Dziękujemy strażakom OSP Anieliny, OSP Bnin, OSP Jadwiżyn, OSP Sadki za sprawne przeprowadzenie akcji.

Agata Zwierzchowska-Pilarczyk
Gminny Koordynator ds. szczepień
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności