Logo Gminy Sadki

Przedszkolaki świętują Dzień Mamy i Taty

Ocena 0/5

23 maja 2023r. dzieci z Przedszkola Gminy Sadki – Dobre Ludki- obchodziły  Dzień Mamy i Taty w sali
w Urzędzie Gminy Sadki. Przedszkolaki chciały uczcić ten wyjątkowy dzień składając życzenia swoim kochanym rodzicom. Dzieci poprzez wiersze, piosenki i taniec wyraziły podziękowania i wdzięczność za ich miłość, troskę i opiekę, jaką obdarzają swoje dzieci. Podczas uroczystości grupa taneczna prowadzona przez panią Angelikę Gołata z Academy Dance zaprezentowała układ taneczny przy muzyce współczesnej. Pan Sebastian Czychewicz z firmy Gama- usługi muzyczne i edukacyjne- zaśpiewał piosenkę oraz zagrał utwory muzyczne specjalnie dedykowane dla zaproszonych gości. Grupa Sówki i Motylki swoim pięknym występem wzruszyła nie jedną mamę i tatę. Po wręczeniu upominków i złożeniu życzeń dzieci oraz rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.  Ten piękny, majowy dzień był pełen wzruszeń i przeżyć nie tylko dla dzieci , ale także dla ich kochanych rodziców.

Materiał – Ewa Trępała- Ziółkowska- wychowawca grupy Motylki, 

Sylwia Goszka- wychowawca grupy Sówki

Galeria zdjęć

IMG_0308 IMG_0309 IMG_0310 IMG_0317 IMG_0326 IMG_0330 IMG_0334 IMG_0376 IMG_0378 IMG_0387
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności