Logo Gminy Sadki

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Ocena 0/5

Na podstawie § 85 ust. 6 Uchwały Nr VIII/18/2019 Rady Gminy Sadki z dnia  25 kwietnia 2019 r. w sprawie Statutu Gminy Sadki (Dz.Urz. Woj. Kuj.-Pom.  z 2019 r. poz. 2683) zwołuję posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji na dzień 23 kwietnia 2024 r. o godz.1200 w biurze nr 36 Gminnego Centrum Administracyjno - Kulturalnego w Sadkach przy ul. Strażackiej 11.

Porządek posiedzenia:

1.       Rozpoczęcie posiedzenia.

2.       Przedstawienie porządku posiedzenia.

3.       Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.

4.       Wypracowanie stanowiska Komisji dot. skargi na Wójta Gminy Sadki.

5.       Sprawy różne, wolne wnioski.

6.       Zakończenie posiedzenia.

                                                                                                      Przewodniczący Komisji

                                                                                                      Skarg, Wniosków i Petycji

                                                                                                              /-/ Anna Rózga

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności