Logo Gminy Sadki

Porozumienie między gminą Sadki a gminą Nakło nad Notecią Powstanie nowa ścieżka pieszo - rowerowa łącząca obie miejscowości

Ocena 0/5

znaki_graficzne 

W czwartek, 10 lipca 2025 r., w Urzędzie Gminy w Sadkach podpisano porozumienie między władzami gminy Sadki a gminy Nakło nad Notecią dotyczące realizacji zadania pn.”Połączenie komunikacyjne (pieszo-rowerowe) gminy Sadki i gminy Nakło nad Notecią”, która połączy obie miejscowości.

W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Sadki Michał Piszczek, Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała, Skarbnik Gminy Sadki Krystyna Kołodziejczak oraz pracownicy Referatu Inwestycji.

Strony ustaliły zasady przygotowania, wykonania i finansowania zadania inwestycyjnego pn. „Połączenie komunikacyjne (pieszo-rowerowe) gminy Sadki i gminy Nakło nad Notecią” obejmującego wykonanie w ciągu DK10 drogi dla pieszych i rowerów wraz z infrastrukturą bezpieczeństwa ruchu drogowego pomiędzy miejscowościami Sadki i Nakło nad Notecią.

Gmina Sadki ubiegać się będzie o dofinansowanie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

Przewidywany termin wykonania zadania strony określają nie później niż do końca 2029 r.

Galeria zdjęć

Burmistrz i Wójt Podpisanie umowy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności