Logo Gminy Sadki

Podziękowania dla sponsora

Ocena 0/5

Wójt Gminy Sadki – Michał Piszczek w dniu 14 maja 2026 r. w siedzibie Firmy EuroTech, podziękował panu Łukaszowi Kosiórowi za finansowe wsparcie Rajdu „Dla Biało-Czerwonej”

Tegoroczny Rajd Rowerowy „Dla Biało-Czerwonej” w Sadkach odbył się 2 maja 2026 roku z okazji Dnia Flagi. Uczestnicy mieli do pokonania malowniczą trasę o długości ok. 55 km. Organizatorami wydarzenia byli Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, Gmina Sadki oraz Klub Krajoznawczy R.O. PTTK.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności