Logo Gminy Sadki

PODPISANIE POROZUIENIA

Ocena 0/5

Dnia 16 marca w sali nr 17 Urzędu Gminy w Sadkach zostało podpisane porozumienie pomiędzy Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią  bryg. mgr inż. Sławomirem Murawskim, zastępcą komendanta mł. bryg mgr Piotrem Cholerzyńskm, Wójtem Gminy Sadki Dariuszem Gryniewiczem oraz Zarządem Ochotniczej Straży Pożarnej w Anielinach, prezesem druhem Wiesławem Stachowskim i naczelnikiem druhem Kamilem Lachem, w sprawie włączenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Anielinach do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.
Włączenie jednostki OSP w skład KSRG jest na pewno wyróżnieniem dla jednostki. Funkcjonowanie danej jednostki OSP w ramach KSRG, podnosi na wyższy poziom stan bezpieczeństwa p.poż na terenie gminy.

 

 

OSP ANIELINY

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności