Logo Gminy Sadki

Oświadczenie Wójta Gminy Sadki dotyczące nielegalnego składowania odpadów niebezpiecznych na terenie nieruchomości położonej w obrębie Ostrowiec

Ocena 5/5

Wójt Gminy Sadki informuje, że w związku z licznymi głosami mieszkańców, które wpłynęły do Urzędu Gminy w Sadkach dotyczącymi nielegalnego składowania odpadów niebezpiecznych na terenie nieruchomości położonej w obrębie Ostrowiec (zamkniętego składowiska odpadów komunalnych) została podjęta szybka reakcja ze strony Gminy i w dniu dzisiejszym przeprowadzono wizję terenową.

Podczas wizji nie stwierdzono, żeby na terenie przedmiotowej nieruchomości były składowane odpady niebezpieczne.

Należy wyjaśnić, że aktualnie na terenie nieruchomości w Ostrowcu prowadzone są prace rekultywacyjne, zgodnie z wydanymi decyzjami. Ponadto na terenie nieruchomości została zamieszczona tablica informacyjna o podjętych pracach rekultywacyjnych na terenie składowiska odpadów.

Inwestorem realizowanego przedsięwzięcia jest firma ITC Baruchowo. Prace prowadzone są w godzinach od 7:00 do 18:00.

Wszelkich informacji na temat prowadzonych prac na terenie nieruchomości w Ostrowcu można uzyskać od kierownika budowy Pana Jacka Jabłońskiego, tel. 606 728 558.

 

Wójt Gminy Sadki

/-/ Dariusz Gryniewicz

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności