Logo Gminy Sadki

Metropolitalna Karta Seniora 60+ w naszej gminie

Ocena 5/5

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców naszej gminy!
Od 2 lutego 2026 r. seniorzy w wieku 60+ będą mogli korzystać z Metropolitalnej Karty Seniora 60+. To efekt przystąpienia naszej gminy do Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz.

Metropolitalna Karta Seniora 60+ otwiera dostęp do licznych zniżek, ulg i preferencyjnych ofert przygotowanych przez partnerów programu na terenie całej Metropolii Bydgoszcz – m.in. w obszarze kultury, rekreacji, zdrowia, usług i aktywnego spędzania czasu.

To realne wsparcie dla seniorów oraz zachęta do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym regionu.

Wkrótce podamy szczegółowe informacje dotyczące:

-zasad wydawania kart,
-wymaganych dokumentów,
-listy partnerów i dostępnych zniżek.

Zachęcamy wszystkich seniorów do śledzenia informacji na stronie internetowej gminy i skorzystania z nowej, atrakcyjnej oferty.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
egon57@interia.eu
Dodano: 2026-01-01
Dziękuję za informację, pozdrawiam serdecznie.Świetna sprawa z taką komunikacją.E.Jaźwiński
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności