Logo Gminy Sadki

Mamy 9.990.00,00 zł na inwestycje!

Ocena 0/5

Dziękuję Pani Poseł Ewie Kozaneckiej za pomoc i wsparcie w procesie pozyskania środków z Rządowego Funduszu Polski Ład w ramach II edycji Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych.

Mamy 9.990.000,00 zł. na inwestycje!!!!

Dzięki staraniom Pani Poseł Ewy Kozaneckiej, nasza mała Ojczyzna zyskała środki na inwestycje zapewniające bezpieczeństwo i poprawę jakości życia.

Dziękujemy!!!

                                                           Wójt Gminy Sadki

                                                        /-/Dariusz Gryniewicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności