Logo Gminy Sadki

Intensywne popołudnie Wójta

Ocena 0/5

W minioną sobotę, 10 czerwca, w trzech Sołectwach naszej gminy odbyły się okolicznościowe festyny. I tak w Śmielinie miał miejsce Festyn z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, w Radziczu odbywał się Festyn Rodzinny, a w Liszkówku świętowano na  Festynie z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. Na każdym z tych Festynów, jak przystało włodarzowi gminy, obecny był Wójt Gminy Sadki – Dariusz Gryniewicz, który pamiętając najbardziej o najmłodszych mieszkańcach naszej Małej Ojczyzny, ale oczywiście nie tylko, „osładzał” czas wspólnego świętowania i radosnego przebywania razem na festynach.

Zapewne nie ostatnia to okazja do wspólnego świętowania w naszej gminy. Przed nami przecież lato, a w sierpniu mamy Dożynki Gminne, które w tym roku ponownie zapowiadają się interesująco.

Tak więc do zobaczenia na kolejnych imprezach w naszej gminie, a dzisiaj niech zamieszczone zdjęcia, przypominają nam jak potrafimy się bawić w naszym wspólnym domu, jakim jest nasza gmina. TU WARTO ŻYĆ!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności