Logo Gminy Sadki

Informacja od Powiatowego Lekarza Weterynarii w Nakle nad Notecią

Ocena 0/5

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Nakle nad Notecią informuje, że z dniem 30 czerwca 2021r. zgodnie z Instrukcją Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Bydgoszczy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, nie można badać mięsa w kierunku obecności włośni z przeznaczeniem na użytek własny metodą kompresorową tylko metodą wytrawiania. W związku z tym dotychczasowe lecznice badające próbki mięsa na obecność włośni metodą kompresorową zostają zamknięte.

Otwarta pozostaje Terenowa Stacja Diagnostyki Włośni w Szubinie
, Plac Wolności 3a, 89-200 Szubin, badająca próbki mięsa w kierunku obecności włośni metodą wytrawiania. Próby przyjmowane będą w godz. 8-12 od poniedziałku do piątku.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności