Logo Gminy Sadki

"Funkcjonowanie posterunków Policji" - zapraszamy do udziału w ankiecie!

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzoną przez Najwyższą Izbę Kontroli kontrolę dotyczącą Funkcjonowania posterunków Policji serdecznie zapraszamy do udziału w ankiecie umożliwiającej mieszkańcom gminy wyrażenia opinii w sprawie dostępności posterunku oraz osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami posterunku Policji. 

Link do ankiety poniżej:

https://zapytania.nik.gov.pl/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=POSTERUNEK

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności