Logo Gminy Sadki

Dzień Babcia i Dziadka w wykonaniu dzieci z przedszkola "Dobre Ludki"

Ocena 0/5

22 i 23 stycznia 2024 dzieci z Przedszkola Gminy Sadki „Dobre Ludki” gościły swoich Dziadków na uroczystości  z okazji Ich święta.

Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne, które wyraziły podziękowania wnucząt za ciepło, dobroć i miłość Babci i Dziadka. Mali artyści pięknie śpiewali piosenki, recytowali wiersze oraz wykonywali układy taneczne do utworów muzycznych. Wzruszeni goście otrzymali od swoich kochanych wnuków życzenia i upominki   Obecni na uroczystości Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska oraz Pan Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz przyłączyli się do składanych życzeń, podkreślając ważną rolę dziadków w życiu dzieci.

Była to wyjątkowa, pełna radości i wzruszeń uroczystość.

Autorzy – wychowawcy grup „Motylki”, „Pszczółki”, „Biedronki”, „Sówki”.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności