Logo Gminy Sadki

Dzień Babci i Dziadka w Dębowie

Ocena 0/5

Przepełnione radością i uśmiechem spotkanie z okazji Dni Babci i Dziadka w świetlicy w Dębowie.
Bardzo Dziękuję za zaproszenie oraz wspaniałe przygotowanie wydarzenia, Paniom: Wandzie Olewicz – Chuda, Oldze Bednarek, Anecie Skieresz, Małgorzacie Rakowskiej, Patrycji Budzyńskiej, Katarzynie Kołodziej, Emilii Karaszewskiej oraz Pani Justynie Góra Przewodniczącej Rady Rodziców za ogromy wkład w przygotowaniu imprezy.


Gratuluję wspaniałych występów uzdolnionym dzieciom z filii Szkoły Podstawowej w Dębowie, które przysporzyły wiele radości i wzruszeń przybyłym licznie Babciom i Dziadkom.


Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji zbliżającego jeszcze raz życzę: Zdrowia, samych pogodnych dni oraz wielu szczęśliwych chwil ze swoimi Wnukami!!!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności