Logo Gminy Sadki

Drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym

Ocena 0/5

We wtorek, 19.10.2021r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Wincentego Witosa w Samostrzelu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z czterech szkół powiat. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, a rywalizacja stała na wysokim poziomie. Na zakończenie turnieju, puchary i dyplomy wręczyła Pani dyrektor Małgorzata Ciechanowska. Nad sprawną organizacją
i przebiegiem zawodów czuwał Pan Radosław Hyży – nauczyciel wychowania fizycznego ze szkoły w Samostrzelu.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

I miejsce                   I LO Szubin

II miejsce                  ZST  Kcynia

III miejsce                ZSCKR Samostrzel

Chłopcy:

I miejsce                   ZS im. S. Staszica w Nakle

II miejsce                  ZST Kcynia

III miejsce                ZSCKR Samostrzel

 

Drużyny z I LO Szubin i ZS im. S. Staszica awansowały do ćwierćfinałów na szczeblu wojewódzkim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Tekst i zdjęcia: Radosław Hyży

 

 

 

 

 

 

 

 

 



powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności