Logo Gminy Sadki

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków – deklaracje dotyczące źródeł ciepła

Ocena 0/5

Przypominamy mieszkańcom Gminy Sadki o obowiązku składania deklaracji dotyczących źródeł ciepła i spalania paliw do 1 MW w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

Termin upływa 30 czerwca 2022 r.

Deklarację można złożyć samodzielnie, na stronie  https://ceeb.gov.pl/ (jeśli właściciel/zarządca budynku/lokalu mieszkalnego posiada profil zaufany albo podpis elektroniczny) lub listownie we właściwym dla miejsca budynku Urzędzie Gminy.

Źródło ciepła lub spalania paliw zainstalowane w nowopowstałych budynkach lub wymienione w istniejących po 01.07.2021 r. należy zgłosić w terminie 14 dni od dnia jego pierwszego uruchomienia.

Złożenie deklaracji jest obowiązkowe.

 

  Dariusz Gryniewicz
                /-/ Wójt Gminy Sadki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności