Logo Gminy Sadki

Aleksander Leks z ZSCKR w Samostrzelu odebrał dyplom stypendysty Prezesa Rady Ministrów

Ocena 0/5

22 października br. w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala  wręczenia dyplomów stypendystom Premiera i Ministra Edukacji Narodowej.  Wśród wyróżnionych uczniów szkół ponadpodstawowych znalazł się uczeń III klasy Technikum Weterynarii w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Samostrzelu, Aleksander Leks, który na koniec roku szkolnego 2022/ 2023 otrzymał świadectwo z wyróżnieniem i uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole. 

Olek, to uczeń, który angażuje się w realizację różnorodnych projektów, reprezentuje szkołę w licznych konkursach i odnosi w nich znaczące sukcesy, również o zasięgu ogólnopolskim. Stypendium niewątpliwie pozwoli Mu rozwijać pasje i zainteresowania.  

Tekst: Ewa Makowska

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności