Logo Gminy Sadki

Akcja wywozu odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zzutych opon od samochodów osobowych

Ocena 0/5

Uprzejmie informujemy, że na terenie Gminy Sadki   zostanie przeprowadzona bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych  , zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego   oraz zużytych opon od samochodów osobowych   z gospodarstw domowych (nie dotyczy podmiotów gospodarczych).
Zbiórka zostanie przeprowadzona od godziny 4:30   w dniach:

-   5 listopada 2024 r. (wtorek) w sołectwach: Mrozowo, Sadki
 -  6 listopada 2024 r. (środa) w sołectwach: Broniewo, Dębionek, Dębowo, Glinki, Kraczki, Liszkówko, Machowo, Radzicz, Sadkowski Młyn
 - 7 listopada 2024 r. (czwartek) w sołectwach: Anieliny, Bnin, Jadwiżyn, Łodzia, Samostrzel, Śmielin
Zbiórką zostaną objęte:
• radia  , telewizory  , komputery  , monitory i inny sprzęt RTV;
• lodówki  , zamrażarki, pralki, wirówki i inny sprzęt AGD;
• zlewozmywaki, kuchenki elektryczne  , kuchenki gazowe, wanny, brodziki;
• meble, krzesła, tapczany itp.  ;
• opony od samochodów osobowych (do 4 sztuk opon z jednej nieruchomości).
Osoby będące w posiadaniu wyżej wymienionych odpadów są proszone o podanie imienia, nazwiska, adresu nieruchomości oraz rodzajów odpadów, które mają zostać objęte zbiórką do Straży Gminnej w Sadkach.
Straż Gminna w Sadkach zgłoszenia będzie przyjmować od dnia 21 października 2024 r. do dnia 29 października 2024 r. pod numerem telefonu :
  52 321 11 25 w godzinach od 7:00 do 15:00.


W przypadku dużej ilości odpadów w danym dniu/rejonie odpady zostaną odebrane następnego dnia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności