Logo Gminy Sadki

86 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Ocena 0/5

W dniu 1 września 2025 roku w 86 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, delegacja Gminy Sadki złożyła symboliczne wiązanki kwiatów na Cmentarzu Parafialnym w Dębowie oraz w Miejscach Pamięci Narodowej.

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!

Dopełnieniem tradycji upamiętniania miejsc zbroczonych krwią ofiar września 1939 roku, będą uroczystości na tzw. „Piaśnicy”, w niedzielę 7 września, gdzie o godz. 13:00, zostanie odprawiona Msza Święta.

Galeria zdjęć

IMG_5996 IMG_5999 Bez nazwy IMG_5992
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności