Logo Gminy Sadki

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Ocena 0/5

Na podstawie § 85 ust. 6 Uchwały Nr VIII/18/2019 Rady Gminy Sadki z dnia
25 kwietnia 2019 r. w sprawie Statutu Gminy Sadki (Dz.Urz. Woj. Kuj.-Pom.  z 2019 r. poz. 2683) zwołuję posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji na dzień 17 sierpnia 2022 r. o godz.900
w sali nr 1 Gminnego Centrum Administracyjno - Kulturalnego w Sadkach przy ul. Strażackiej 11.

Porządek posiedzenia:

  1. Rozpoczęcie posiedzenia.
  2. Przedstawienie porządku posiedzenia.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
  4. Zapoznanie się z petycją w sprawie utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy.
  5. Sprawy różne, wolne wnioski.
  6. Zakończenie posiedzenia.

                                                                      

                                                                                                     Przewodnicząca Komisji

                                                                                                     Skarg, Wniosków i Petycji

                                                                                                              /-/ Anna Rózga

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności