Logo Gminy Sadki

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Ocena 0/5

Na podstawie § 85 ust. 6 Uchwały Nr VIII/18/2019 Rady Gminy Sadki z dnia 25 kwietnia 2019 r. w sprawie Statutu Gminy Sadki (Dz.Urz. Woj. Kuj.-Pom.  z 2019 r. poz. 2683) zwołuję posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji na dzień 22 marca 2022 r. o godz.900 w biurze nr 36 Gminnego Centrum Administracyjno - Kulturalnego w Sadkach przy ul. Strażackiej 11.

Porządek posiedzenia:

  1. 1. Rozpoczęcie posiedzenia.
  2. 2. Przedstawienie porządku posiedzenia.
  3. 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
  4. 4. Zapoznanie się z petycją w sprawie naprawy uchwał antysmogowych i programu ochrony powietrza.
  5. 5. Sprawy różne, wolne wnioski.
  6. 6. Zakończenie posiedzenia.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności