Logo Gminy Sadki

2021-05-04 Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Ocena 0/5
Z okazji Dnia Strażaka składam wszystkim druhnom i druhom Państwowych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych serdeczne podziękowania za działalność ratowniczą i bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi. Drodzy Strażacy przyjmijcie najszczersze wyrazy szacunku i uznania dla Waszej odpowiedzialnej służby – codziennej gotowości do ratowania życia, zdrowia i mienia ludzkiego oraz niesienia pomocy potrzebującym. Wasze zaangażowanie i poświęcenie sprawia, że Straż Pożarna cieszy się niesłabnącym zaufaniem społeczeństwa. Jednocześnie życzę niewyczerpanej siły i mnóstwa wytrwałości, wyrozumiałości bliskich, licznych sukcesów oraz wiele satysfakcji z pracy i służby społeczeństwu. Niech podejmowane inicjatywy przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”. /-/Wójt gminy Sadki Dariusz Gryniewicz
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności