Logo Gminy Sadki

Dzień Działacza Kultury

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Działacza Kultury, który przypada 29 maja, pragnę złożyć wszystkim osobom zaangażowanym w organizację życia kulturalnego naszej Małej Ojczyzny,  najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania za trud, pasję i zaangażowanie.

To dzięki Państwa pracy nasze dziedzictwo kulturowe jest pielęgnowane, a mieszkańcy mają dostęp do wydarzeń, które wzbogacają życie lokalnej społeczności, integrują i inspirują.

Życzę Państwu wielu sukcesów, niegasnącej pasji, kreatywności oraz satysfakcji z podejmowanych działań. Niech kultura nadal łączy pokolenia, rozwija talenty i kształtuje naszą wspólnotę.

Szczególne życzenia kieruję do pracowników Gminnego Ośrodka  Kultury oraz Gminnej Biblioteki Publicznej.

Z wyrazami szacunku,

Michał Piszczek - Wójt Gminy Sadki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności