Logo Gminy Sadki

Uroczyste ślubowanie i wręczenie aktu mianowania

Ocena 0/5

Dnia 20 sierpnia 2024 roku w Urzędzie Gminy w Sadkach odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Po złożeniu ślubowania, akty mianowania otrzymało 3 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Sadkach: Pani Katarzyna Mętlewicz, Pani Paulina Piotrowska oraz Pani Joanna Łasińska-Wełnińska.

Wójt Gminy Sadki Pan Michał Piszczek wręczając akty pogratulował osiągniętego sukcesu i podziękował za dotychczasową pracę z dziećmi i młodzieżą. Złożył również serdeczne życzenia w realizacji dalszych planów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu nauczyciela.

W uroczystości uczestniczyli również Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Sadkach Anna Legutko oraz Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty w Sadkach Joanna Nowicka.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności