Drogie Panie w tym szczególnym dniu Życzę Wam zbierania z życia tego co najlepsze, spełnienia wszystkich marzeń i oby słońce świeciło zawsze tylko dla Was! Życzy Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!