Zapoznaj sie z najnowszymi ogłoszeniami w okolicy

Tutaj na pewno znajdziesz firmę
i stowarzyszenie które działają w obrębie naszej gminy

Wejdź i sprawdź pogodę na dziś

03.03.2014
NUTKI Z WIŚNIOWEGO SADU

V Gminny Konkurs Piosenki

„NUTKI Z WIŚNIOWEGO SADU”

 

Towarzystwo Kulturalne Gminy Sadki, Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, Urząd Gminy Sadki, Szkoła Podstawowa w Sadkach zapraszają na V Gminny Konkurs Piosenki  „Nutki z Wiśniowego Sadu”, który odbędzie się  w piątek, 21 marca 2014 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach. Początek imprezy godz. 9:00.


W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie z terenu gminy Sadki. Każdy wykonawca lub maksymalnie duet może wykonać jedną, dowolnie wybraną piosenkę w języku polskim lub obcym (wykluczone są utwory, w których występuje słownictwo niecenzuralne, wulgaryzmy etc.). W konkursie może wziąć udział dowolna ilość uzdolnionych wokalnie uczestników z każdej szkoły/świetlicy/przedszkola.

 

Poszczególnych wykonawców oceniać będzie jury w zakresie intonacji głosu, dykcji, barwy głosu, ruchu scenicznego, a przede wszystkim indywidualnej interpretacji utworu.

 

Uczestnicy konkursu podzieleni zostaną na następujące kategorie:

- dzieci do lat 6

- uczniowie klas I – III szkoły podstawowej

- uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej

- uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

 

W każdej kategorii przewiduje się po jednej nagrodzie głównej oraz dwa wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają dyplomy uczestnictwa.


Zgłoszenia telefoniczne lub osobiste przyjmowane są do dnia 19 marca 2014 w Szkole Podstawowej w Sadkach, tel. 52 385 07 66 do godz. 15:00 w dni powszednie - p. Roman Andrzejewski  oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach, Tel. 52 339 39 57  - p. Iwona Biniak, również w dni powszednie.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 


Logo Dekra